O nás

Gazza sport - predajcovia športového vybavenia

Naša spoločnosť GAZZA SPORT, s. r. o., obchod so športovým vybavením, pôsobí v Karlových Varoch už od roku 1996. Špecializujeme sa na predaj všetkých potrieb a vybavenie pre tímové športy (futbal, futsal, basketbal, volejbal, hádzaná, atď.). Za dobu našej existencie sme získali mnoho skúseností v oblasti predaja športového vybavenia pre kluby i jednotlivcov. Prioritou je poskytovanie profesionálnych služieb na vysokej úrovni a kvalitnej starostlivosti o zákazníka.

Preferujeme individuálny prístup v závislosti na konkrétnych potrebách a predstavách klienta. Spokojný zákazník je našim cieľom. 

 
 

 

Úspešne prevádzkujeme 2 predajne v ČR

Naše predajne GAZZA SPORT nájdete v Karlových Varoch a Plzni. V Plzni je naša predajňa GAZZA SPORT v ulici Palackého 6. V Karlových Varoch môžete predajňu GAZZA ŠPORT navštíviť v ulici Moskovská 10. V našich predajniach GAZZA SPORT ponúkame široký sortiment oblečenia a obuvi pre šport i voľný čas (napr. obuv pre futbal, volejbal, hádzanú, basketbal; sortiment oblečenia a vybavenia pre športovcov; športové doplnky, tréningové pomôcky a vybavenie; kompletné vybavenie pre rozhodcov, atď.). Pre pohodlie našich zákazníkov sme uviedli do prevádzky nový e-shop so sortimentom športového vybavenia.

Stály zákazník má u nás vždy niečo navyše

Stálym zákazníkom z radov športových klubov i jednotlivcov pripravujeme individuálne cenové ponuky a rozmanité vernostné bonusy v podobe zliav pri jednorázovom odbere tovaru, apod.

 

Nakupujte z pohodlia vášho domova na našom e-shope www.gazzasport.sk a urobte u nás dobrý obchod. Môžete nás tiež navštíviť v niektorej z predajní v Karlových Varoch alebo Plzni.

Podporujeme telesne postihnutých športovcov

Už dlhodobo podporujeme telesne postihnutých športovcov, pretože obdivujeme ich silu a nasadenie, ktoré aj napriek svojmu handicapu majú. Jedným z podporovaných športovcov je tiež Petr Lindák, ktorý obsadil 2. miesto na Majstrovstvách ČR v benchpressu 2014 v Českých Budějoviciach. Prečítajte si viac o tomto športovcovi v článkuPodpora Petra Lindáka v kulturistike vozíčkarov.

1